Jenny Anderson Piask Finanse

Robiłam najpierw na własny użytek, bo uważam, że w kwestiach finansowych blogerzy mają ciekawsze przemyślenia niż media i powinno to być wyeksponowane, ale myślę, że może być wygodny dla wielu osób. Kilka blogów, które polecam tym osobom, które rozważają inwestowanie w nieruchomości na wynajem. Dziękuję za adresy blogów. Znalazłam kilka, które są równie interesujące jak Twój i chętnie będę również do nich zaglądać. Szczególnie spodobał mi się blog Droga minimalisty (jako że mam w swojej naturze zbieractwo i nie wiem jak się tego pozbyć - już widzę, że ten blog mi pomoże :)) Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zmotywowałeś mnie: zapytam Kontomierza czy mogą mnie dodać na swój Blogroll 🙂 Zależy mi żeby jak najwięcej osób dowiadywało się moim blogu. Faktem jest, że mogliby pisać u siebie znacznie więcej - zwłaszcza, że mają dostęp do sporej bazy informacji statystycznych (np. na co wydajemy pieniądze). Ja mam tylko moją kilkunastoletnią historię wydatków - mało reprezentatywną dla większości czytelników.
Orange Finanse is thus setting standards in the marketplace of financial companies once more by making the revolutionary banking expertise much more accessible. The novelties in Polish cell banking are additionally applied in OF, i.e., QR codes, BLIK, NFC, cell transfers in half a second or devoted reductions. Również i mi jest bardzo miło gościć wśród najlepszych na tym bardzo fajnie prowadzonym blogu, z którego esencją się one hundred% identyfikuję.
8 października 2015 r. wiecej pomocy na blogu związku z kilkoma zapytaniami, które ostatnio dostałem, wyjaśniam, co następuje: Nie jestem pośrednikiem kredytowym. Wszystko, co wiem produktach finansowych, a uważam za ważne i interesujące, prezentuję na moim blogu. W serwisie są opisywane tylko podmioty bezpieczne i rzetelne, zarejestrowane w Polsce, mające tu swoją siedzibę lub przedstawicielstwo. Zawsze pozostawiam do nich numer kontaktowy, email, informuję godzinach urzędowania i procedowania wniosków. Nie mam już czasu na przedstawianie i odstraszanie od firm, które moim zdaniem są nieuczciwe. Jest ich po prostu zbyt wiele. Poza tymi, które są w serwisie, jest też sporo innych, uczciwych, które z różnych przyczyn nie działają w internecie. Póki nie pożyczają online, nie będą przedmiotem moich zainteresowań.
Launched in October 2014, Orange Finanse is a three way partnership between mBank and Orange Polska, the telecom operator of the most important high-pace Internet community in Poland with approx. 900 factors-of-sale. The digital undertaking was brought to life in lower than six months by a devoted workgroup of more than 500 experienced specialists in both organizations. It's a tailored product primarily based on easy and clear conditions for individuals who worth their time and need to access their money in a snug, quick and safe manner.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *