Finanse I Rynek Pieniędzy Weblog Dla Każdego

W artykule Edukacja finansowa - skąd czerpać wiedzę oszczędzaniu i inwestowaniu ” obiecałem, że przedstawię listę tych blogów, z których warto czerpać wiedzę na temat finansów. blog o motoryzacji przez Tofika 🙂 postanowiłem, że dzisiaj nie będę się zanadto rozpisywał. Po prostu prezentuję Wam spis 36 blogów tematyce finansowej, które staram się regularnie czytać i które uważam za wartościowe źródło wiedzy inwestowaniu, oszczędzaniu oraz szeroko pojętych finansach i ich okolicach.
Launched in October 2014, Orange Finanse is a joint venture between mBank and Orange Polska, the telecom operator of the biggest excessive-pace Web community in Poland with approx. 900 factors-of-sale. The digital mission was brought to life in lower than six months by a dedicated workgroup of greater than 500 skilled specialists in both organizations. It is a tailored product primarily based on simple and clear conditions for individuals who worth their time and need to access their money in a snug, fast and secure means.
Gratuluję pomysłu na świetny wpis i umieszczenie wielu ciekawych informacji w jednym miejscu. Miło mi, że umieściłeś mojego bloga na swojej liście. Blog Kontomierza - blog twórców usługi , która pozwala zarządzać wydatkami i budżetem domowym oraz automatyzuje pobieranie danych z banków. Witam na blogu produktach finansowych. Poznasz w nim niezależne opinie i porady dotyczące finansów osobistych - kredytów gotówkowych, pożyczek, kont bankowych, lokat, kont oszczędnościowych itd itp. Poniżej znajduje się chronologiczny zapis ostatnich zmian, które zaszły w serwisie, oraz najnowsze informacje.
Tu nie będę już szczegółowo opisywał poszczególnych blogów. Starałem się podzielić je na kilka kategorii (zgodnie z podziałem w moim czytniku RSS), ale podział ten jest bardzo subiektywny. APP Funds - świetny blog dla inwestorów giełdowych i nie tylko. Paweł to świetny specjalista. Obsługuje moje finanse osobiste od ponad 5 lat i ma świetne wyniki. On naprawdę jest dobry w tym co robi, co widać po efektach. Doradca finansowy to za mało. Ja bym go nazwał specjalistą od spraw finansów.
Orange Finanse is thus setting requirements available on the market of economic services once more by making the revolutionary banking expertise even more accessible. The novelties in Polish mobile banking are also implemented in OF, i.e., QR codes, BLIK, NFC, cellular transfers in half a second or devoted discounts. Również i mi jest bardzo miło gościć wśród najlepszych na tym bardzo fajnie prowadzonym blogu, z którego esencją się a hundred% identyfikuję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *