Dom Jednorodzinny W Choszcznie

Konieczność zawiadomienia właściwego urzędu gminy zamiarze budowy lub remontu ogrodzeń dotyczy tylko tych, które mają być postawione od strony dróg, ulic, placów, torów kolejowych i innych miejsc publicznych. Ja ca³y ciê¿ar zwi±zany z urz±dzaniem domu odda³am projektantce wnêtrz, któr± poleci³a mi przyjació³ka. Wiem, ¿e gdybym sama siê za to wziê³a trwa³oby to wieki, nawet przy pomocy mê¿a. Jeste¶my w po³owie urz±dzania naszego gniazdka. Pani Natalia Kolasiñska (Czestochowa) spisuje siê na z³oty medal. Serio je¶li nie macie czasu, drygu do urz±dzania mieszkania warto jest zg³osiæ siê do profesjonalnego projektanta.
Ten luksusowy one hundred fifty-metrowy apartament zlokalizowany jest w centrum Warszawy. W ciągu tygodnia mieszka w nim para biznesmenów, którzy na weekendy wyjeżdżają do swojego domu poza miastem. W Warszawie chcieli mieć miejsce, w którym mogliby się zrelaksować i oczyścić swoje umysły po ciężkim dniu w pracy. Apartament posiada główny salon z jadalnią i otwartą kuchnią, dwie sypialnie, trzy łazienki (jedna z sauną w pobliżu głównej sypialni) i trzy garderoby. Wnętrze wykończone jest wyłącznie wysokiej jakości materiałami: ciemnym dębem i piaskowcem na podłodze, lnianymi tekstyliami i matowym szkłem. Przytulność i urok wprowadzają do niego kryształowe lampy, zasłony i zdjęcia dawnej Warszawy. Wszystkie meble, takie jak stoły, szafki, komody, zabudowa kuchenna and many others., zostały zaprojektowane przez pracownię HOLA Design i wykonane na zamówienie.
Jakie meble sprawdzą się w takim wnętrzu? Przede wszystkim naturalne. Najlepiej, jeśli stół, krzesła, szafa, komoda czy biurko będą po prostu drewniane. Również meble białe sprawdzą się idealnie w domku urządzonym w stylu typowo skandynawskim. Pamiętaj, najważniejsze to prostota i funkcjonalność. wiecej info na tym stylu nie ma mowy załamaniach, uwypukleniach, motywach dekoracyjnych. Tu liczy się wyłącznie praktyczność i użyteczność.
W modzie wnętrzarskiej to się bardzo powoli zmienia. W tej ulicznej to chyba w ciągu kilku lat obecnie następuje przerobienie” wszystkich możliwych ethereali. Na ścianach mieszkania zawieś obrazy. Niech widnieją na nich typowo skandynawskie krajobrazy. Również marynistyczne dodatki i dekoracje sprawdzą się wyśmienicie. Niech cały twój dom stanie się jedną, wielką Skandynawią. Fiordy, jeziora, klify - na takie motywy zwracaj uwagę w doborze dekoracji do mieszkania.
Doskonały przykład rodzinnego, przytulnego domu na przedmieściach. Zaaranżowany tak, aby wyrażał osobowość gospodarzy, a jednocześnie pasował do stylu życia tego młodego małżeństwa. Ich wielką pasją są podróże, podczas których kolekcjonują wyśmienite wina. W strefie dziennej nie mogło więc zabraknąć winiarki. W kuchni pojawił się też niecodzienny blat, sprawiający wrażenie zawisłego w powietrzu. Ciekawymi akcentami w tym domu są kontrastujące ramki w strefie dziennej, a także powstałe na zamówienie komody, kominek z granitu czy eleganckie sztukaterie. Przestrzeń strefy wejściowej optycznie powiększają zastosowane duże lustra. Oczkiem w głowie Pana domu jest klasyczny męski gabinet. Pojawiła się w nim charakterystyczna zieleń i stylizowane meble. Całość uzupełnia lekko połyskująca tapeta. Ulubionym miejscem Pani domu jest zaś łazienka połączona z sauną. To w tej przestrzeni najchętniej znajduje ona wytchnienie i spokój.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *